BEZPEČNÁ A SPOĽAHLIVÁ PREPRAVA TOVARU

prepravné služby
v rámci Bratislavy a okolia

POKRÝVAME BRATISLAVU A OKOLIE

100% GARANCIA SPOKOJNOSTI

BEZPEČNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ

RÝCHLOSŤ A PRIAZNIVÁ CENA

O nás

Potrebujete prepraviť tovar ale nemáte firemné auto ani šoféra? Sťahujete sa, alebo ste kúpili veľký nábytok a nemáte ho ako prepraviť? Ste menej skúsený šofér a netrúfate si prenajať dodávku a už vôbec nie šoférovať ju v bratislavskej dopravnej špičke? Sme tu pre vás!

Našim cieľom je doručiť váš tovar bezpečne a čo najrýchlejšie. Pôsobíme v Bratislave a okolí. Nie sme veľká firma, vďaka čomu dokážeme pristupovať ku každému zákazníkovi a jeho potrebám individuálne. Ponúkame jednorázovú i pravidelnú prepravu tovaru. Okrem firiem sú našimi zákazníkmi i bežní ľudia, ktorí potrebujú niečo prepraviť, vyzdvihnúť a doručiť.

Dodávku prenajímame so šoférom, čo našim klientom šetrí čas a garantuje, že tovar bude na miesto určenia prepravený včas a bezpečne.

Na prepravu využívame spoľahlivý Opel Vivaro, ktorého užitočný objem je 5,2 m3. Prakticky to znamená, že do auta môžeme uložiť až 3 euro palety, gauč alebo kuchynskú linku so spotrebičmi. Dĺžka ložnej plochy je 2,4m.

Ako si nás objednať?

TELEFONICKY

Počas pracovných dní na telefónnom čísle +421 903 857 999. Najrýchlejší spôsob pre dohodnutie spolupráce a jej podmienok.

CEZ OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

Pár klikmi vyplníte všetky dôležité informácie (miesto nakládky, vykládky, požadovaný čas atď) a my vás budeme čo najrýchlejšie kontaktovať. Objednávka je nezáväzná.